BLUZKA Z SIATECZKI – jak zrobić fajny top ze starych kabaretek

Zauważyłyście, że kabaretkowy trend rozprzestrzenił się niczym plaga? Kabaretki na nogach już nie wystarczą! Pora na inne części garderoby z siateczki. Jak zrobić bluzkę z… rajstop?! Prosty sposób na siateczkowy top DIY!

🇬🇧 Have you noticed this fishnet trend this year? Fishnet tights are not enough! It’s time to wear fishnet tops. But how to make it by yourself of… tights?! Easy way to do it yourself!

rękawy z siateczki star wars

Czego potrzebujemy do zrobienia kabaretkowej bluzki?

✔ Stare kabaretki
✔ Nożyczki

🇬🇧 What we need?

✔ Old fishnet tights
✔ Scissors

Jak zrobić?

Wystarczy obciąć końcówki rajstop, tę część przy stopach – to będą rękawy i naciąć dziurę w kroku według uznania – w tę dziurę włożymy naszą głowę 😂

Na koniec możemy delikatnie wyrównać drobnymi nożyczkami strzępy, tak by rękawy i dekolt były eleganckie i niepostrzępione.

🇬🇧 How to do it?

Just cut the ends of tights – this part where are your feet usually – it will be your sleeves. Then cut the hole in the crotch – here you’ll put your head 😂

kabarateki diy

Rajstopy kupiłam w Gattcie za 25 złotych, ale strasznie szybko się podarły. Nie wiedziałam, co z nimi zrobić, więc wpadłam na pomysł, by wykorzystać aktualny trend i zrobić sobie kabaretkowy top! Bluzkę nosić możemy na bralet, pod t-shirt albo top bez rękawów. Wygląda super do wszystkiego, a z pewnością takimi rękawami zrobimy szał!

🇬🇧 I bought this fishnets but it broke up so quickly. I didn’t know what to do with them so I have an idea to use actual trend and made fishnet blouse! You can wear it on the bralet, underneath the t-shirt or crop top. It looks so great and you’ll make an impression on your friends for sure!

kabaretkowy topbluzka z siateczkisiateczkowa bluzkatop z siateczki diy

>> Choker <<


INSTAGRAM | FACEBOOK

12 komentarzy

  1. Świetna 😀 Też sie bawię w takie przeróbki, tylko może trochę bardziej w stronę Larpu, a nie mody alternatywnej

  2. Pingbacki: Jak się nie golić? Jak zgrabnie ukryć nogi i pachy latem?

  3. Pingbacki: Długie koszulki jak sukienka. Gdzie kupić dress t-shirt?

  4. Pingbacki: Gdzie kupić rajstopy na jesień? Ładne modele rajstop

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: