Współpraca

Reklama na blogu to być może to czego szukasz!

Grupa docelowa

Kobiety 18-30 lat, fanki muzyki rockowej i mody alternatywnej oraz wielbicielki pielęgnacji.

Moje propozycje współpracy

Preferuję współpracę płatną, ale z chęcią zgodzę się na współpracę barterową, jeśli produkt mi się podoba – może to być odzież, sprzęt, usługa – jestem otwarta na wszelki rodzaj współpracy – zapraszam do kontaktu!

Co oferuję w ramach współpracy?

Wpis na blogu dostosowany pod SEO (dodanie odpowiedniego tagu, opisu meta, tytułu, tak by artykuł był łatwo wyszukiwany w przeglądarce), promocję w mediach społecznościowych (standard to 2 wpisy na Facebooku, 1 na Instagramie, informacja o wpisie na Twitterze i w Insta Story, ale to do ustalenia) i jeśli współpraca tego wymaga – profesjonalnie wykonane zdjęcia lub grafiki. Zawsze wysyłam wpis do akceptacji przed publikacją.

Wszelkie pytania, propozycje, oferty – proszę kierować na maila:

kontakt@olabrzeska.pl

Sprawy formalne

Możemy podpisać umowę o dzieło, zlecenia, ale dla Pańskiej wygody mam możliwość wystawienia faktury VAT  – w tym przypadku możemy również sporządzić stosowną umowę.

Statystyki

Mój blog ma miesięcznie średnio 30000 UU, w większości są to kobiety w wieku 18-24 lat z Polski, głównie Warszawa. Dla pewności podaje ostatnie statystyki mojego bloga z ostatniego miesiąca (lipiec 2017) z Google Analytics

Dla Pańskiej wygody jestem też na platformie ReachaBlogger:
Współpracowałam z wieloma firmami, między innymi:

clipboard0-horz

bonprix-logopysznepl_logo_square_on_orange_background_1158pxvenitalogo-5

logo-eactivelogo_1_biglogo-6

English version

Navigate