Wiosenne metamorfozy gwiazd

Wczoraj miałam okazję wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu – Wiosenne Metamorfozy Gwiazd w Hotelu Airport Okęcie. Jest to już kolejna edycja niecodziennego pokazu mody wiosennych kolekcji polskich marek, w której biorą udział znane gwiazdy – w tym roku między innymi Bożena Dykiel, Małgorzata Potocka, Małgorzata Pieńkowska, Joanna Osyda i Ewa Pacuła oraz Magda Waligórska. Wszystko oczywiście było akcją charytatywną na rzecz Fundacji Koocham.

Marki, jakie zaprezentowały gwiazdy na wybiegu to głównie Dorota Goldpoint, L’attore i ByPolala. Stroje jakie mogliśmy podziwiać pochodziły z najnowszych kolekcji – idealne na lato i wiosnę – zarówno kroje jak i wzory. Jako “modelka” najbardziej spodobała mi się Bożena Dykiel, która po prostu zrobiła furorę i podeszła do swojego zadania niekonwencjonalnie. Ogólnie bardzo podobało mi się, że ubrania były pokazane na kobietach o różnej budowie, a nie na klasycznych “wieszakach” – tak naprawdę możemy ocenić, czy jest fajne.

Wydarzenie natomiast uświetnił występ Grzegorza Wilka, którego znamy z “Jakiej to melodii” i programu “Twoja twarz brzmi znajomo” oraz występ Tomasza Stockingera, który tego wieczoru pełnił również funkcję prowadzącego.

Ci, którzy obserwują mojego snapchata, widzieli relację z imprezy na żywo, a dla tych, co przegapili, mam krótką fotorelację.

Pokaz ByPolala

W tej kolekcji wyróżniały się kroje sportowe i młodzieżowe – ale za to idealne na wakacje, na co dzień.

1 2

Pokaz L’attore

Marka L’attore po raz kolejny mnie zaskoczyła – mogliśmy zobaczyć rzeczy, które już występowały na pokazach jak i można było je kupić, ale także pojawiły się absolutne nowości.

4 3

DSC_0982

Pokaz Doroty Goldpoint

Bardzo mi się spodobały ubrania tej marki z kolekcji wiosennej – idealne dla kobiety w każdym wieku, świetne na wakacje jak i na elegantsze okazje.

5 6 7


DSC_0807
Występ Grzegorza Wilka

DSC_0931

DSC_0900
Bożena Dykiel
DSC_0925
Bypolala
DSC_1114
Dorota Goldpoint
DSC_1005
L’attore
DSC_1002
Właścicielka marki L’attore, p. Renata Gajowy

DSC_1129 DSC_1134 DSC_1151

A to moja stylizacja na Wiosenne Metamorfozy Gwiazd:

DSC_1155DSC_1159

Zdjęcia: Mikołaj Czajkowski, instagram | facebook | strona

[aps-social id=”1″]

Zobacz również

Skomentuj