Ubierz fona! [KONKURS]

Też macie obsesję na punkcie etui na telefon? Nie dziwota! Smartfon to przedmiot, z którym praktycznie się nie rozstajemy, zazwyczaj cały czas mamy go w dłoni, więc chcemy żeby ładnie wyglądał. Piękna obudowa może być nawet elementem naszej stylizacji!

Kto by więc nie chciał, by jego telefon wyglądał najpiękniej na świecie! 😍

Ja, mając jeszcze Samsunga miałam chyba z 10 różnych etui. Teraz do nowego Huaweia powolutku zbieram, ale już w drodze do mnie są trzy obudowy z UbierzFona.pl. Postawiłam na elegancką z motywem marmuru, słodką w jednorożce i jeszcze bardziej słodszą z pływającym brokatem!


iPhone 6 Plus/6s Plus Apple - etui, obudowy, pokrowce, futerały

Wiele modeli

Bardzo podoba mi się to na UbierzFona.pl, że jest spory wybór modeli! Klasycznie znajdziemy tu obudowy do Samsungów i iPhone (np. tutaj: https://ubierzfona.pl/collections/iphone-5c-etui-pokrowce-futeraly), ale też do Huawei, które są ostatnio dość popularne w Polsce. I to spory wybór!

Możemy wybierać między silikonowymi obudowami o śmiesznym kształcie misia a pancernymi obudowami, idealnymi dla osób, które lubią sporty ekstremalne!

iPhone 6 Plus/6s Plus Apple - etui, obudowy, pokrowce, futerały

Spory wybór sportowych pokrowców znajdziemy wśród etui na HTC Desire 610Idealne do zrealizowania noworocznych postanowień, case’y naramienne, wodoodporne lub na biodro.

Konkurs

Nie zapomniałam o Was! Na moim Facebooku organizuję konkurs, w którym do wygrania są bony w wysokości 50 złotych (przy czym większość etui kosztuje poniżej tej kwoty!) na zakupy na stronie www.ubierzfona.pl, a jako nagrody pocieszenia – kupony rabatowe obniżające wartość koszyka o 25%!

Co należy zrobić, by wygrać?
  • Wejdź w post konkursowy na moim fanpage na Facebooku oraz polub go! – LINK
  • Polub fanpage Ola Brzeska blog oraz fanpage UbierzFona.pl
  • W komentarzu pod postem konkursowym wrzuć link do wymarzonego case’a oraz krótko uzasadnij swój wybór!

Konkurs trwa od dziś (16.01 br.) do 23.01.2017. Wyniki ogłoszę pod postem konkursowym – wybiorę dwie osoby z najciekawszą odpowiedzią i nagrodzę bonami na zakup etui!

>> SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN KONKURSU <<

2 komentarze

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: