TOP 10 STYLIZACJI 2016

Rok 2016 już w zasadzie minął. Nie będę robić podsumowania wszystkich moich stylizacji z ubiegłych dwunastu miesięcy, ale postanowiłam wybrać 10, które – na podstawie Lookbooka – najbardziej Wam się spodobały 🙂

10. Rosegal

Ta stylizacja mi się bardzo podoba – ale zdjęcia już mniej. Uważam, że były zrobione trochę na odwal, bo wyszliśmy pod blok dosłownie na 10 minut, bo już się robiło ciemno. Outfit póki co zebrał 189 głosów na tak, na portalu Lookbook. Sama stylówa jest mega i przyznam, że często chodzę tak ubrana!

9. Ramoneska 

Outfit zaledwie sprzed kilku dni, już zebrał 216 “hypów”. Uwielbiam go! Zdjęcia zrobiła moja koleżanka ze szkoły, 20 minut przed zajęciami. Wyszły fajnie i sam outfit zyskał dużą aprobatę!

8. Alien

Uwielbiam tę koszulkę! I jestem pewna, że każdy outfit z tym topem uzbierałby pokaźną ilość polubień. Na blogu wylądowały już z nim dwie stylizacje, z czego chyba ta podoba mi się bardziej 🙂 Zdjęcia zrobiliśmy w Sztokholmie – było okropnie zimno, więc musieliśmy się uwijać.

7. Moro

Tu nie rozumiem, czemu tak się spodobał. Uzyskał 263 polubień na LB, został również wyróżniony na wielu portalach modowych. A według mnie jest po prostu… zwykły. Być może to koszula zwróciła tu uwagę, bo jest ekstra.

6. Misfits

Ta stylizacja natomiast też jest zwykła, ale bardzo ją lubię. To jestem cała ja – chodzę tak na co dzień, a stylizacja jest mega wygodna. Być może to włosy zachęciły do dania outfitowi “hypa”, no i tak uzbierało się ich 265.

5. Altercore

Jedna z pierwszych jesiennych stylizacji tego roku. Elegancka, mroczna, trochę punkowa – uwielbiam taki styl. Myślę, że moi “fani” na Lookbooku też, bo pod tym zdjęciem uzbierało się ich aż 287.

4. Chaotic Neutral

Tą stylizację uważam jako jedną z lepszych tego roku. Zdjęcia nie są perfekcyjne, ale cały outfit to nadrabia! Rockowo, ale z elegancją, na luzie, lecz z subtelnie.

3. Japan Style

To, że ta stylizacja jest na podium, brzmi jak jakaś pomyłka. Zdjęcia zrobiliśmy pod blokiem do filmiku ze stylizacjami z chińskich sklepów. Nie wiem, jakim cudem uzbierała 297 głosów aprobaty.

2. Autumn

Zdjęcia w bardzo jesiennym klimacie i w bardzo grungowej stylizacji. Pierwszy raz pozowałam komuś innemu, niż Mikołajowi, dlatego wyszło trochę sztywno, ale zdjęcia są piękne. Być może dlatego tak się spodobała.

1. Wampir

Jedna z moich halloweenowych stylizacji uzyskała blisko 400 polubień! Nawet fajna! Choć nie wiem, czy dałabym jej pierwsze miejsce 🙂

A moje ulubione?

Większość moich ulubionych nie została wyróżniona 🙁 Nie wiem czemu, mam chyba jakiś dziwny gust haha. Zobaczcie kolaż z tymi stylizacjami, które mi podobały się najbardziej:

A Wam? Która stylizacja najbardziej się spodobała? Zapraszam do działu OUTFITY do przejrzenia ich wszystkich!

2 komentarze

  1. Bardzo fajne stylówki! Japan Style należy do jednego z moich faworytów. Masz naprawdę fantastyczny gust jak i nogi! Gratuluje Ci wielkiego sukcesu oraz życzę Ci powodzenia w dalszym blogowaniu lt;3

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: