TEST NA ŻYWO: Pianki koloryzujące Venita

Jakiś czas temu otrzymałam mega pakę od polskiej firmy kosmetycznej Venita. Jeśli czytacie mojego bloga regularnie – pewnie wiecie, że różowe włosy były właśnie zasługą pianek koloryzujących Venita. Tym razem postawiłam na kolor turkusowy, zobaczcie, co z tego wyszło!

DSC_2068

Pianki koloryzujące Venita

Piankę koloryzującą Venita Trendy Color nakłada się bardzo łatwo! W zasadzie robi się to tak, jak piankami na przykład do utrwalania włosów – po prostu wmasowujemy piankę we włosy. Dlatego właśnie tak mi się to podoba – ze względu na prostą aplikację produktu. Nie jest bardzo trwała, co może dla niektórych być plusem, dla niektórych minusem – trzyma do około 3-4 myć. Ale jedna pianka spokojnie wystarczy na włosy tak jak moje – średniej długości. Jest to też świetne rozwiązanie, by zrobić sobie Kolorowe ombre – pianki Venita możemy zamknąć i użyć ponownie za kilka dni, kiedy nam się już kolorek zmyje!

Test na żywo!

Tym razem wybrałam zupełnie inny kolor niż różowy – postawiłam na turkusową falę. Przygotowałam dla Was krótki filmik z testem pianki – oraz kilkoma instrukcjami. Nie jestem ekstra youtuberką, ja to wiem, ale myślę, że to wideo wyszło okej i będziecie mogli zobaczyć jak wygląda aplikacja pianki na włosy oraz jaki efekt ona dała!

Nie wiem jak Wam, ale ja się strasznie sobie podobam w tym kolorze! Nawet bardziej niż w różowym!

Przy okazji przypominam jeszcze o konkursie, o którym więcej dowiecie się tutaj, ponadto chciałabym wspomnieć, że w sobotę pojawię się na targach mody alternatywnej AlterFair w Warszawie, więc być może spotkam się z niektórymi z Was 🙂

6 komentarzy

  1. Pingbacki: Ulubieńcy miesiąca - wrzesień 2016 • Ola Brzeska

  2. Pingbacki: Toner Venita Cream - farbowanie włosów tonerem • Ola Brzeska

  3. Pingbacki: Polskie marki w stylu alternatywnym, które warto wesprzeć w czasach epidemii • Ola Brzeska

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: