Święta last minute?!

Kojarzycie taki film “Święta Last Minute” albo książkę, na podstawie której powstał? Może nie do końca bohaterom wyszło z wyjazdem, ale to jest wcale niegłupi pomysł – wyjechać w okresie świątecznym do ciepłych krajów. Dzięki temu ominą nas te wszystkie porządki, gotowanie, a tych, co tego nie lubią – cały ten świąteczny klimat. Zobaczcie, gdzie warto się wybrać w grudniu!

kadr z filmu "Święta Last Minute"
kadr z filmu “Święta Last Minute”

Ja osobiście kocham święta i nie wyobrażam sobie spędzenia ich poza domem (no chyba, że w grę wchodziłby wyjazd do krainy świętego Mikołaja), ale wyjazd, kiedy panują największe mrozy do miejsca, gdzie jest 20-30 stopni jest bardzo kuszący!

Oferty last minute

Może się wydawać, że taka wycieczka kosztuje fortunę, ale na szczęście w Itaka istnieje coś takiego jak last minute, czyli oferty na ostatnią chwilę. Tak naprawdę możemy kupić wyjazd na przykład na Wyspy Kanaryjskie na grudzień, a nawet na styczeń za niewielkie pieniądze.

Gdzie pojechać?

Myślę, że taki wypad zimowy wykorzystałabym raczej na relaks i postawiła na jakiś kurort, niż na zwiedzanie konkretnych miast – choć to też można przy okazji zrobić! Zobaczcie moje propozycje, gdzie spędzić czas w grudniu. Wszystkie wyjazdy znajdziecie w ofercie last minute na stronie Itaka.pl.

17

Egipt

Aż chce się tam być! Pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu z dostępem do plaży nie musi być drogi. Poza tym Egipt wydaje się być chyba najcieplejszym miejscem, więc możecie spodziewać się upałów!hrgtrit_0

sshorie_0
Hotel Aurora Oriental Resort – Egipt \ Sharm El Sheikh

Wyspy Kanaryjskie

W ofertach wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie możemy przebierać – jest ich naprawdę bardzo dużo! Wszystkie wydają się kuszące – te palmy, błękitna woda. W ofertach last minute znajdziemy te tańsze miejsca, ale też all inclusive w niewiele wyższych cenach!

fuecash_0
Hotel Castillo Beach Bungalows – Wyspy Kanaryjskie \ Fuerteventura
acefisc_0
Hotel Blue Sea Los Fiscos – Wyspy Kanaryjskie \ Lanzarote

Cypr

Ceny na Cypr nie są wcale wyższe od tych na Wyspy Kanaryjskie, więc może warto postawić na to miejsce?

Hotel Princess Beach - Cypr \ Larnaka
Hotel Princess Beach – Cypr \ Larnaka

Maroko

Warto szukać spokojnych miejsc, a ten hotel podobno jest uwielbiany przez polskich turystów! Warto przejrzeć ofertę i być może zdecydować się właśnie na marokański Agadir.

agativo_0
Hotel Blue Sea Le Tivoli – Maroko \ Agadir

Zdecydowalibyście się na taki wyjazd w okresie zimowym? Do którychś z tych miejsc? A może korzystaliście już z ofert last minute? Czekam na Wasze opinie i być może sama podejmę decyzję 🙂

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Itaka.pl

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: