Świąteczne swetry są passé. Czas na coś innego!

Świąteczne swetry zawsze kojarzone były z kiczem, festyniarstwem i nieudanymi prezentami pod choinką. Teraz to hit – każdy w szafie musi taki mieć, a sieciówki oferują nam bogaty wybór świątecznych swetrów. Ja nosząca takie swetry, zanim to w zasadzie było modne (i to już od listopada) w tym roku z nich rezygnuję. Bo znalazłam coś o wiele bardziej kiczowatego!

Świąteczna sukienka w Mikołaje

Królestwo kiczu w mojej szafie musiało być uzupełnione o tę fantastyczną sukienkę w kratę z Mikołajami. Na Zaful.com znajdziemy takich mnóstwo, ja jednak zdecydowałam się na konkretnie tę, bo jest nieco rockowa, a zarazem świąteczna… I nawet jeśli by nie przyszła na czas, to i po świętach można ją nosić! No i zamówiłam. Bezpośredni link do sklepu

Sukienka wygląda super. Ale przyglądając się blisko nie jest już tak bajkowo – materiał przypomina obrus i jest bardzo kiepskiej jakości. W dodatku w niektórych miejscach ewidentnie napis jest w lustrzanym odbiciu… Fuszerka! Ale założyć raz w roku można! Z pewnością zrobicie furorę 🙂

Zdjęcia: Mikołaj Czaja Czajkowski

Sukienka – Zaful | Buty – Zaful | Beret – Carrefour | Torebka – Allegro | Kurtka – Zaful | Pasek – Zaful

Jak nie sweter to co?

Ale wiadomo – sukienka z Chin nie przyjdzie raczej do świąt, więc nie warto zamawiać w tym roku 🙁 Sieciówki oferują jednak mnóstwo innej ciekawej odzieży, która swetrami świątecznymi nie jest. Podobnie polskie sklepy online – gwarantują, że zamówienie dotrze przed świętami, więc warto też tam popatrzeć! Zobaczcie moje propozycje – dla niej i dla niego.

Koszule świąteczne

Cieszy mnie to, bo w tym roku rzeczy świątecznych jest naprawdę dużo no i pojawiły się też koszule świąteczne! Pospieszcie się, bo schodzą jak świeże bułeczki!

Sinsay, 49,99 zł

Reserved, 69,99 zł

Cropp, 49,99 zł

Świąteczne dodatki

Tych jest najwięcej! Skarpetki, czapki, rękawiczki, kapcie, torebki, czy pidżamy – to wszystko znajdziemy w sieciówkach i to w całkiem atrakcyjnych cenach!

H&M, 49,90 zł (5-pak)

Forever 21, ok. 50 zł

Forever 21, ok. 30 zł

House, 29,99 zł

Sinsay, 39,99 zł

No i świąteczne sukienki

Prezentgift.pl, 115 zł

H&M, 229 zł

Cropp, 69,99 zł

Zobacz również:

1 komentarz

  1. Straszne. Wszystko straszne. Myślałam, że ta sukienka z H@M to żarcik. Mikołaje śliczne, ale tylko w całości z dodatkami. To ja będę w tym roku niemodna. Swetra też zresztą nie mam:)

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: