OOTD: Slacker

Slacker – wbrew pozorom czasem mam zastój i nie chce mi się nic robić, nie mam motywacji, ale wiem, że jeśli chcę coś osiągnąć, muszę pracować jeszcze dłużej i jeszcze intensywniej! Mam nadzieję, że nie na próżno i ktoś jednak tu zagląda, dlatego dla tej garstki osób tworzę. Dziś stylizacja z perełkami z chińskich sklepów! Czytajcie dalej.

Skąd ciuchy

Całość jest z kilku różnych chińskich sklepów internetowych. No oprócz butów, bo buty kupiłam w Housie, ale za to na wyprzedaży za 39 złotych. Sukienkę-tunikę dostałam od CNDirect i z początku kompletnie nie wiedziałam, z czym ją ugryźć. Na zdjęciach wyglądała naprawdę fajnie, ale jako sukienka się nie nadawała – za bardzo przezroczysta, a jako bluzka też jakoś tak dziwnie… Dlatego postawiłam na materiałowe szorty również z CNDirect, które upolowałam jakiś czas temu za centa.

Z nowości – biżuteria, czyli pierścionek z okiem, który zamówiłam na Aliexpress za dokładnie 1,10 zł z wysyłką i spinki-kościotrupki 3,90 zł. Takie drobiazgi naprawdę warto! Co prawda – szły jakieś 2-3 tygodnie, no ale nie zależało mi na czasie, a zaoszczędziłam parę złotych! Te rzeczy możecie znaleźć u wielu sprzedawców, by odnaleźć pierścionek wystarczy wpisać “eye ring”, a spineczki na przykład “skeleton clip”. Dobrze zrobione, jak dla mnie za taką cenę – ekstra!

Ze starych rzeczy – torebka w kształcie czaszki z CNDirect  – wciąż dostępna za około 10 złotych.

Pogoda w końcu letnia, więc teraz będą już tylko letnie stylizacje! Mam nadzieję, że ten chiński outfit Wam się spodoba 😂

Zdjęcia – Mikołaj Czajkowski

Sukienka (dress) – CNDirect, ok. 20 zł, klik
Szorty (shorts) – CNDirect, ok. 13 zł, klik
Okulary (sunglasses) – Sinsay, 19,99 zł
Torebka (bag) – CNDirect, ok. 10 zł, klik
Spinki, pierścionek (jewelry) – Aliexpress
Buty (sandals) – House, 39,99 zł (kolekcja lato 2015)

Czyli cała stylizacja za mniej niż 100 złotych! Brawo ja! 👏🏻

Ubierz się podobnie:

5 komentarzy

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: