Przyjęcie jesienią. Jak się ubrać?

Wesela zazwyczaj robi się latem. Lipiec i sierpień to chyba ich kumulacja, dlatego powoli mamy ten sezon za sobą. Ale co założyć, kiedy wesele odbywa się we wrześniu, październiku albo listopadzie? Zdarzają się ciepłe dni, ale lepiej zaopatrzyć się w odpowiednią sukienkę. Zobaczcie kilka propozycji!

Na taką porę roku najlepsze będą sukienki z rękawkiem, rękawem długim, albo nawet 3/4. Będzie najwygodniej, a też się za bardzo nie da w takiej sukience przegrzać. Warto też postawić na sukienkę maxi albo chociaż midi. Oczywiście można założyć bardziej skąpą kieckę i na wierzch elegancki płaszcz, ale wydaje mi się, że tak będziesz się czuła najbardziej komfortowo.

Jeśli chodzi o kolor, to tak jak pora roku – postawiłabym na raczej bardziej stonowany niż latem. Jasne, czarne albo granatowe barwy będą również wyglądały pięknie jeśli przyozdobimy je szałowymi dodatkami. Zimą jest trochę inaczej – karnawał trwa w najlepsze więc nawet na kolorowo wypada się ubrać, ale jakoś na burą jesień założyłabym właśnie mniej jaskrawe kolory – takie jest moje zdanie. Żeby znaleźć kilka modeli najfajniejszych sukienek, wzięłam pod lupę rzeczy ze sklepu www.styledress.co.nz, ale też od polskich projektantów i ze zwykłych sieciówek.

PRODUCT NAME

Styledress.co.nz 

img_0110b-edyta-2

L’attore

mohito  159,99

Mohito

PRODUCT NAME

Styledress.co.nz

46V2850_2000

Desigual

11341455_1

Dresses for mother of the bride > styledress.co.nz <

hmprod

H&M

pobrane

New Look

11341629_1

styledress.co.nz

Ciekawą alternatywą dla sukienki mogą być też kombinezony. Tylko muszą być wykonane z odpowiedniego materiału – tak by wyglądały elegancko.

Navigate
%d bloggers like this: