Pomysł na prezent: magiczny kubek

Dziś mam dla Was krótki post, ale za to jest filmik! W dodatku o niesamowitej, czarodziejskiej rzeczy. Jest to bowiem magiczny kubek, ale co w nim takiego magicznego – będziecie mogli zobaczyć w poście!

DSC_2938

Kubek jest po prostu niesamowitym wynalazkiem. Z początku cały czarny, zmienia zupełnie swój wygląd, gdy wleje się do niego gorący napój. To wtedy pojawia się napis 😍

anigif

Kubek przyszedł do mnie od firmy IdeaPrints.pl – ale sama go sobie zaprojektowałam – wystarczy przejść do edytora i wybrać upragniony fotogadżet z listy kategorii (tutaj w kategorii foto kubki), tam wgrać dowolne zdjęcie lub grafikę i kliknąć “zamów”!  Mój model kosztuje 27,99 zł.

Na stronie sklepu można też zamówić fotoobrazy, zdjęcia na płótnie i różne inne gadżety – koszulki, etui na laptopa albo ramki. To naprawdę oryginalny i ciekawy pomysł na prezent dla najbliższych! Zamiast grafiki można wgrać własne zdjęcie albo wybrać zdjęcie z galerii, które oferuje edytor.

DSC_2926

Teraz zbliża się sezon komunii, zaraz potem Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Poza tym też sezon ślubów i wesel, więc to fajna opcja, żeby podarować taki fotogadżet komuś bliskiemu! A specjalnie dla Was mam kod rabatowy, z którym będziecie mieli 10% zniżki – wystarczy przy składaniu zamówienia wpisać kod TO JA” 💜💜💜 Jakbyście zapomnieli, to po prawej stronie macie bannerek, gdzie wisi ten kod 🙂

Zobaczcie jeszcze filmik, tu lepiej widać magię tego kubka 😍

Piszcie jak wrażenia i czy podoba się filmik. Czekam na Wasze opinie!

[aps-social id=”1″]

5 komentarzy

  1. Pingbacki: Ulubieńcy miesiąca – kwiecień 2016 – Ola Brzeska

  2. Pingbacki: Dzień Ojca: pomysły na prezent • Ola Brzeska

  3. Pingbacki: Oryginalny prezent dla mamy. Najciekawsze pomysły na prezent na Dzień Matki • Ola Brzeska

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: