Panterkowy szyk pod katowickim Spodkiem

W zeszły weekend miałam okazję być w Katowicach. Pierwszy raz trochę na dłużej, bo wcześniej byłam tylko przejazdem. Miasto ciekawe, idealne na wycieczkę na weekend. Udało się też zrobić kilka zdjęć outfitowych!

Wygodna elegancja

Przyznam, że zdecydowałam się na raczej wygodne ubrania, bo wiedziałam, że będę sporo w ruchu. Cały dzień na konferencji Beauty Fair Influencers, potem zwiedzanie Katowic i zaliczenie kilku muzeów. Trzeba było ubrać się wygodnie.

Zdecydowałam się na klasyczną czarną spódniczkę mini i ciepły sweterek. Zamiast płaszcza czy kurtki wybrałam panterkowe futerko – jest przytulne, mega ciepłe, a zarówno eleganckie. No i pasuje do każdego ciemnego outfitu!

Wygodne kozaki na obcasie? To możliwe!

Na nogi założyłam obcisłe kozaki Altercore. Co prawda na obcasie – ale tak wygodnym, że można naprawdę przejść w nich sporo kilometrów. Buty są idealne na każdą porę roku – są dosyć cienkie, więc na gołe nogi sprawdzą się wiosną, a nawet latem. Za to są przyległe, więc zimą, w połączeniu z rajstopami tworzą naprawdę ciepłe obuwie.

No właśnie – rajstopy! Już dawno byłam w posiadaniu ślonskich rajtuz, czyli rajstop ze wzorem idealnie nawiązującym do Katowic. Śląsk zawsze mnie jarał w jakiś sposób, mimo że tak wiele razy tu nie byłam. Ale nareszcie mogłam je zabrać z sobą i zrobić zdjęcia pod słynnym Spodkiem 😉

Futerka wracają do łask!

Przeróżne futerka, milutkie kurtki, baranki są teraz super modne. Oczywiście wszystko sztuczne! Zobaczcie moje propozycje:

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: