Oszczędzaj bez wyrzeczeń

Jest wiele sposobów na oszczędzanie. Ale żeby oszczędzać na urodzie? Zobaczcie mój sposób na korzystanie z usług kosmetyczki o połowę taniej!

Kluczem do sekretu jest Karta GOOD FOR U Wellness & Beauty.  Jest to spersonalizowana karta rabatowa dostępna w postaci karty plastikowej lub wirtualnej, która uprawnia do codziennego, nielimitowanego korzystania z rabatów w wysokości 50% lub 30% lub 15% w salonach kosmetycznych w Warszawie. Obecnie można ją kupić w cenie 99 zł lub 129 zł i ważna jest ona przez rok. Biorąc pod uwagę wysokość rabatów, koszt zakupu szybko się zwraca.

tablet

Chociaż od kilku lat na rynku dostępne są karty rabatowe oferujące zniżki na różnego rodzaju usługi z zakresu rozrywki, czy sportu, do tej pory nie pojawiła się taka, która byłaby całkowicie dedykowana obszarowi beauty/SPA/wellness.

Od dłuższego czasu obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania tego typu usługami. O ile do niedawna stanowiły one domenę głównie kobiet, to obecnie zyskują coraz więcej zwolenników wśród mężczyzn. Dlatego też w doborze partnerów decydujące znaczenie mają jakość i zakres usług przez nich świadczonych. Tylko staranny dobór obiektów współpracujących zapewnia użytkownikom dostęp do najszerszej i najbardziej zróżnicowanej oferty o wysokim standardzie – zapewnia Anna Bardzik, Dyrektor Operacyjny GOOD FOR U.

Zapłacisz nawet połowę mniej

Mając taką kartę, możecie skorzystać z rabatów 15%, 30%, a nawet 50%.  Do wyboru jest szerokie spektrum usług – oferta spa, zabiegi upiększająco-pielęgnacyjne, masaże, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jeśli ktoś korzysta z takich usług lub ma zamiar skorzystać – naprawdę warto wykupić sobie tę kartę.

Salony, które z nami współpracują to gwarancja najwyższego standardu – mówi Bardzik

Kartę można zakupić przez stronę internetową www.GoodForU.pl. Na razie oferta skierowana jest jedynie dla mieszkańców Warszawy, ale można tu już skorzystać z ponad 60 wyjątkowych salonów.

wellnessbeauty

Jak to działa?
  1. Dokonaj jednorazowej opłaty za kartę (tutaj możesz ją zakupić)
  2. Zdecyduj czy masz ochotę na masaż, chcesz zrobić sobie paznokcie lub wybrać się do fryzjera, a następnie skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć salon wellness & beauty.wybor-znizki
  3. Sprawdź profil wybranego salonu, aby dowiedzieć się jakie zniżki obowiązują z GOOD FOR U Wellness & Beauty salon
  4. Będąc w salonie poinformuj obsługę, że chcesz skorzystać ze zniżek oraz pokaż kartę.

 

Wirtualna czy plastikowa?

Do wyboru mamy dwa warianty karty: tradycyjną kartę plastikową i jej wirtualny odpowiednik, dostępny na każdym smartfonie lub tablecie. To już od Ciebie zależy, jaką wybierzesz 🙂

Korzystacie z takich usług? Myślicie, że to dobry sposób na zaoszczędzenie paru groszy?

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: