OOTW: Rockowo, ale elegancko

Dzisiejszy outfit zawiera sukienkę, którą upolowałam na wyprzedaży w Croppie. Trochę przypomina tę od Killstar – z pentagramem na dekolcie, ale sporo tańsza, dlatego mi się tak spodobała. Postanowiłam połączyć ją z rockowymi elementami, czyli botkami i ramoneską. Nie zabrakło też kapelusza!

Kilka słów o stylizacji

Sukienka spodobała mi się już od początku, ale jakoś cena odstraszała. Udało mi się kupić ją za nieco mniej niż za połowę ceny, czyli 49,99 zł. Ależ plułam sobie w brodę, kiedy dwa tygodnie później zobaczyłam ją za 24,99 zł! Zazdroszczę tym szczęściarzom, no ale pocieszam się tym, że pokazałam się w niej co najmniej parę razy no i nie ryzykowałam – przecież później mogło ich już nie być!

Resztę natomiast dobrałam intuicyjnie. Sukienki, a szczególnie te gładkie, bardzo łatwo stylizować, ale też trzeba się trochę nagłowić, by nie wyglądała nudnie. Temperatura nieco wzrosła, więc mogłam sobie pozwolić na ramoneskę i szmaciane botki. No i melonik! Już tak tęsknię za noszeniem kapeluszy – na mróz nie są za dobre, bo nie zasłaniają uszu, więc muszę nosić grube czapy z pomponem… No ale jeszcze mniej niż miesiąc i pożegnamy Marzannę, a powitamy wiosnę!

Według mnie szary to smutny kolor, smutniejszy nawet od czerni, ale w tym przypadku przełamuje całą stylizację i jakoś tak sprawia, że jest mniej groźna. Modna torebka damska to ważny element w stroju każdej kobiety. Dlatego zobaczcie – prawdopodobnie, gdybym postawiła na czarną, dużą torbę, albo plecak – outfit byłby bardziej rockowy. A tak powstał kobiecy zestaw, który nie tylko fanka rocka mogłaby założyć, ale w zasadzie każda kobieta!

Zdjęcia: Mikołaj Czajkowski www.czaja.robi.to

Sukienka – Cropp | Kapelusz – Terranova | Kurtka – Zaful | Botki – H&M | Pierścionki – Zaful | Rajstopy – Aliexpress | Torba – Brytyjka.pl

Ubierz się podobnie

PS. Przypominam Wam o konkursie, który trwa na moim Facebooku (link znajdziecie u góry 🙂 )

9 komentarzy

  1. Pięknie wyglądasz. Świetna sukienka połączona z ramoneską, ciężkimi butami i kapeluszem to zdecydowanie moje klimaty. Bardzo mi się podoba! Elegancko, odważnie i z pazurem!

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: