OOTD: Misfits

Wrzesień daje nam znak, że lada moment możemy spodziewać się jesieni. Ale jednak wciąż temperatura wzrasta powyżej 20 stopni, co pozwala nam nieco zapomnieć o nadchodzących mrozach. Dlatego warto na razie schować kurtki do szafy i nacieszyć się tą pogodą! Dzisiejsza stylizacja już nie letnia, ale też daleko odbiegająca od jesiennej pory – myślę że idealnie sprawdzi się właśnie na ten okres przejściowy, dlatego postawiłam na koszulkę Misfits i długą koszulę w kratę.

Ten outfit jest raczej codzienny – nie jest jakiś wystrzałowy, ale bardzo go polubiłam i w kombinacji z różnistymi bluzkami pod koszulę – wygląda obłędnie! Jednak tutaj zdecydowałam się na koszulkę Misfits z House’a, bo myślę, że nadała rockowego ducha tej stylizacji. Nie wiem czy zauważyliście, ale t-shirty zespołów i ogólnie lata świetności punka – czyli jakoś lata 80. wracają do łask! W sklepach mnóstwo rzeczy w takim stylu, a ja jestem z tego powodu bardzo rada, bo to mój ulubiony styl!

dsc_6478

dsc_6511

dsc_6529koszulka misfits housedsc_6521

dsc_6439dsc_6536

dsc_6446

dsc_6430

Zdjęcia: Mikołaj Czajkowski

T-shirt – House | Koszula – House | Buty – Demonia | Spodnie – Bershka | Biżuteria – Destroya | Plecak – Stradivarius

Ubierz się podobnie

Jeśli chodzi o miejsce zdjęć – to robiliśmy je w Sztokholmie na wyspie Djurgarden – tuż obok lunaparku Grona Lund. A już w nadchodzącym tygodniu więcej nowości prosto ze Szwecji!

2 komentarze

  1. Pingbacki: TOP 10 STYLIZACJI 2016 bull; Ola Brzeska

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: