OOTD: Holo alien

Hej! Dziś mam dla Was wpis ze stylizacją trochę szaloną, ale tylko troszeczkę. Cały look wydaje mi się dość codzienny, z resztą taki jest – sama tak chodzę ubrana na co dzień! Charakteru z pewnością nadają mu zielone włosy, ale też koszulka z genialnym, holograficznym nadrukiem. Zobaczcie całość i dowiedzcie się, skąd są te wszystkie rzeczy!

Kilka słów o stylizacji

Myślę, że ten outfit sprawdzi się akurat na taką pogodę jak teraz – raczej nie natkniemy się już na upały, dlatego świetnym rozwiązaniem będzie założenie rajstop albo kabaretek do krótkich spodenek. Do tego nieco cięższe buty – dlatego ja postawiłam na trampki na koturnie ze sztucznej skóry od Altercore.

Jeśli chodzi o koszulkę – przyszła do mnie od Thend Apparel – natrafiłam na ten sklep na Targach AlterFair. Bardzo mi się spodobał asortyment i chciałabym mieć wszystko, ale na razie mam ten przezajebisty t-shirt z holograficznym kosmitą na piersi. Wygląda obłędnie, nieprawdaż?

DSC_6274

DSC_6283DSC_6295 DSC_6288DSC_6345

DSC_6314DSC_6335DSC_6381DSC_6340DSC_6353DSC_6319DSC_6339DSC_6362DSC_6344DSC_6334

Zdjęcia: Mikołaj Czajkowski

Bluzka – Thend | Buty – Zibru.com | Szorty – Bershka | Rajstopy – Dresslink | Torebka – CNDirect | Okulary – CNDirect | Biżuteria – Destroya

Miejsce zdjęć

Miejsce sesji chyba nie musi być tajemnicą – wiele osób już tam robiło zdjęcia. A mieści się ono w zakamarkach warszawskiej Pragi, a dokładniej na Kamionku. Mowa o Soho Factory, czyli zrewitalizowanym obiekcie, w którym niegdyś były jakieś fabryki i magazyny. Bardzo piękna miejscówa i myślę, że nadaje się na niejedną sesję! Ale tym razem postawiliśmy na jeden z budynków, w którym mieści się biuro Adventure Warsaw, firma zajmująca się – ogółem turystyką i transportem starymi pojazdami – to dlatego stoi tutaj tyle tych Nysek stale uwiecznianych na zdjęciach! No i my pod nimi właśnie zrobiliśmy te zdjęcia 🙂 Totalnie zakochałam się w autku “Balonowa”, ale to zdecydowanie “Peggy” wpasowała się w kolor moich włosów. Zdjęcia wyszły bardzo super i mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję przejechać się jednym z autem Adventure Warsaw!

Ubierz się podobnie:

Jak Wam się podoba stylizacja? Czekam na Wasze komentarze i zachęcam do dodawania mnie na Facebooku i Instagramie.

 

7 komentarzy

  1. Świetna stylizacja 😉 To fakt, kabaretki do krótkich spodenek to fajny sposób na dodanie charakteru do stylizacja 😉 Niesamowicie grungowo-alternatywna stylizacja 😀 BOSKO!

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: