Obcasy

Ostatnio zaszalałam z zakupami. Dostałam wypłatę i już połowę wydałam no ale trudno xD. Trzeba pierwszą wypłatę wydać szybko więc staram się :p Na razie z ubrań to kupiłam sobie nowe spodnie – jeansy, w New Yorkerze na przecenie za 79,90 zł (wszystkie stare spodnie są dla mnie za duże nie wiem czemu), dwie pary legginsów za 59,90 zł w Tally Weijl  – jedne w krzyże, drugie w diamenty. Różowy sweterek z H&M za  79,90 zł. Do tego musiałam sobie kupić jakieś buty na zimę no i padło na buty na obcasie. Dla mnie to duże wyzwanie, bo buty na obcasie miałam na sobie tylko kilka razy w życiu i przez bardzo krótką chwilę, bo nie mogłam wytrzymać, no ale na te zdecydowałam się dlatego, że mają dość stabilny obcas i do tego platformę, więc nie odczuwa się aż tak tego obcasa. Kupiłam je za 149,90 zł. W tych trzech ostatnich rzeczach dzisiaj Mikołaj zrobił mi mini sesję.

Nie mogłam na początku przywyknąć do tego, że buty mają obcas. Cały wczorajszy wieczór i dzisiaj do południa w nich chodziłam po domu i zdążyłam załapać jak się powinno chodzić w takich butach.

  • Przede wszystkim najpierw stawiać obcas, potem resztę
  • stawiać noga za nogą, żeby nie wyglądało to jakoś koślawo
  • no i być wyprostowaną, wtedy najlepiej złapać równowagę

Wyszło na to, że po całodziennym dniu chodzenia w tych butach, byłam w stanie później już biegać w nich (było to konieczne, żeby zdążyć na autobus xD). Noga też mnie jakoś nie bolała, dziwnie się tylko czułam jak je zdjęłam już po powrocie do domu.

Wracając do sesji. Nie było za bardzo pogody, ale Mikołaj miał upatrzone miejsce,  nowo postawione biurowce, bardzo ciekawe. No i mamy parę śmiesznych zdjęć.

DSC_0080

Jeszcze nie mogę jakoś przypasować sobie do czego te buty dokładnie pasują ale myślę, że tu nie jest źle :p Liczę na wasz opinie xD

DSC_0073 DSC_0035 DSC_0042 DSC_0074 DSC_0092 DSC_0040 DSC_0060

A płaszczyk kupiony kilka lat temu w New Yorkerze za 39,90 zł

edit 10.05.2015

Legginsy w diamenty możecie odkupić ode mnie teraz tutaj

1 komentarz

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: