Spełnij marzenia bliskich na Święta. Pomysły na niezapomniany prezent mikołajkowy

Mikołajki już w zasadzie za kilka dni. To pierwszy dzień świąteczny, w którym obdarowuje się bliskich prezentami. I właśnie te drobne prezenty stwarzają nieraz niesamowite problemy, bo nie chcemy przesadzić z wartością prezentu, żeby nie postawić sobie zbyt wysokiej poprzeczki. Ale też nie wypada, by prezent był nudny i nietrafiony. Zobaczcie moje pomysły na mikołajkowy podarunek!

Kalendarz adwentowy

Mikołajki są 6 grudnia, więc adwent ledwo co zdąży się zacząć 🙂 Dlatego uważam, że fajnie jest podarować komuś jakiś ekstra kalendarz adwentowy. Kalendarz jest prezentem, o którym obdarowywany będzie pamiętał przez cały Adwent, aż do świąt!

W zależności od zażyłości możemy wybierać naprawdę spośród wielu propozycji. Mamie – możemy dać np. kalendarz z herbatami na każdy dzień adwentu. Dla taty, męża czy chłopaka – kalendarz z małymi buteleczkami whisky, który można kupić w markecie. Młodsze rodzeństwo czy dzieciaki nie pogardzą klasycznym kalendarzem z czekoladkami (np. ostatnio widziałam ekstra od Oreo!). Dziewczyna ucieszy się na pewno z kalendarza z drobną, sztuczna biżuterią, a starsza siostra – z takiego z miniaturami kosmetyków. Dla brata kupiłabym taki kalendarz z figurkami Lego – co z tego, że jest ode mnie kilka lat starszy, ale na pewno przypomniałoby mu to dzieciństwo. Wybór kalendarzy jest naprawdę ogromny i wystarczy przejść się po hipermarkecie wielobranżowym, gdzie wszystko można kupić naraz.

A może by tak zrobić kalendarz własnoręcznie i sprawić, że obdarowywany zapamięta go na długo? Można zrobić kalendarz z cytatami, komplementami na każdy dzień albo przygotować słodkość na każdy dzień Adwentu.

Zestaw przeżyć

Jeśli naprawdę chcecie spełnić marzenia swoich bliskich to jestem pewna, że Prezentmarzeń Wam w tym pomoże. Bo w sumie nie ma lepszego prezentu niż emocje i przeżycia. Prezentmarzeń oferuje produkty-przeżycia, czyli vouchery na przeróżne atrakcje i wrażenia. Mają propozycję dla każdej osoby – mamy, taty, brata, siostry, chłopaka itp. itd. – więc nie trzeba się długo zastanawiać tylko wybrać odpowiednią kategorię i zamówić prezent.

Oprócz tego mamy do wyboru też sporo pakietów, tak by obdarowywana osoba mogła wybrać sobie spośród kilkudziesięciu atrakcji. I tak mamy, np. “pakiet dla niej”, gdzie znajdziemy m.in. zabiegi kosmetyczne i relaksacyjne, ale też np. zajęcia rozwojowe dla kobiet albo “pakiet przygoda” gdzie są do wyboru bardziej ekstremalne atrakcje. Ja postawiłam na Zestaw Przeżyć w Warszawie, bo można wybrać atrakcję z blisko 70 propozycji i dzięki temu daję obdarowywanej osobie szeroki wybór atrakcji w mieście Warszawa.

Ja już wiele razy korzystałam z Prezentmarzeń – i ja otrzymywałam taki w prezencie i dawałam bliskim. Wydaje mi się, że najlepiej kupić właśnie taki z możliwością wyboru – czyli pakiet. Można wtedy sobie później wybrać to co nam najbardziej pasuje. A dając voucher na coś konkretnego możemy liczyć się z tym, że zostanie on po prostu niewykorzystany. Natomiast i tak osoba obdarowywana, po kontakcie z obsługą Prezentumarzeń, może wymienić otrzymany bon na dowolny inny produkt o tej samej lub niższej wartości (lub dopłacić do droższego). Więc raczej nie pójdzie on na zmarnowanie, a obdarowywany będzie zawsze zadowolony!

Plusem tego typu prezentu jest to, że może to być prezent na ostatnią chwilę. Można oczywiście zakupić voucher z wysyłką i wtedy dobrać do tego eleganckie opakowanie, gadżet albo nawet bukiet kwiatów. Ale jeśli zależy nam na czasie to możemy po prostu opłacić zamówienie, a voucher wydrukować w domu. Nie będzie on tak elegancki, ale na pewno również ucieszy obdarowywanego! Według mnie to idealny prezent na Mikołajki.

Poza tym Prezentmarzeń ma też sporo lokalizacji stacjonarnych, gdzie można przyjść, zapoznać się z ofertą, poprosić sprzedawcę o pomoc. Jest to świetne rozwiązanie dla osób niescyfryzowanych 🙂

Fotoksiążka i inne fotoprodukty

Ja kiedyś bardzo sceptycznie podchodziłam do fotoksiążek. Ale chyba z wiekiem takie rzeczy bardziej się podobają… Uważam, że taka fotoksiążka ze zdjęciami wnuka, albo ze ślubu, albo po prostu z fotkami rodzinnymi spodoba się każdej mamie i babci. Ale jest to też świetny pomysł dla partnera lub partnerki – możemy w niej umieścić np. jakieś zdjęcia podsumowujące Wasz związek. A jeśli nie fotoksiążka – to możemy też wybierać spośród wielu innych fotoproduktów. Zdjęcia, kubki, obrazki, kalendarze z własnymi fotami – to może być strzał w dziesiątkę.

Kurs fotografii czy voucher na sesję zdjęciową mogą też być ciekawym prezentem, z którego na pewno ucieszą się bliscy. Na przykład tutaj macie całe pakiety ciekawych przeżyć fotograficznych.

1 komentarz

  1. Bardzo trafione prezenty, ja bym się ucieszyła z każdego. Zwłaszcza z emocji czy wrażeń. Wiem, że liczy się gest, ale krew mnie zalewa, jak widzę prezenty w postaci zestawu żeli i dezodorantów, które co roku oferują sklepy drogeryjne. Albo prezenty, które trafią na półkę, gdzie będą się pokrywać wyłącznie warstwą kurzu.

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: