Niedrogi pomysł na prezent dla gości weselnych

Drobne prezenciki dla gości weselnych są popularne od dawna. Kiedyś były to małe wstążki przypinane na szpilki, później możliwości było znacznie więcej i można znaleźć mnóstwo fajnych pomysłów na podziękowanie gościom.

Po co dawać prezenty gościom?

Mówi się, że wesele nie jest dla Pary Młodej, a dla gości, więc musimy zadbać, by dobrze je zapamiętali! Najbliższej rodzinie daje się na pożegnanie pudełko z ciastem albo flaszkę wódki, ale warto też pamiętać, by każdego jakoś obdarować, choćby małym drobiazgiem. Jest to świetna forma podziękowania, ale też fajna pamiątka dla gościa.

Pomysł na prezent


Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką czegoś, co można zjeść albo wypić. Jest to najbardziej ekologiczne rozwiązanie, a tandetny gadżet może zostać wyrzucony lub rzucony w kąt i tak naprawdę nasze pieniądze będą wyrzucone w błoto.

Drobne prezenty najtaniej przygotować samemu – mogą to być słoiczki z własnoręcznie wykonanym dżemem albo buteleczki z nalewką. Mogą to być też urocze liściki z wierszykiem, w którym podziękujemy zaproszonym gościom.

Jest też mnóstwo sposobów na zamówienie dedykowanych produktów w stylu naszych zaproszeń albo oprawy całego wesela. Mi spodobał się pomysł z krówkami – każdy je lubi, a taki smakołyk można zjeść zarówno w trakcie wesela, jak i zabrać je ze sobą do domu. Najbardziej korzystną ofertę znalazłam na SklepzKrowkami.pl. Za 25 złotych otrzymujemy kilogram krówek (około 55 sztuk), a z kodem “olabrzeska” otrzymacie jeszcze 10% zniżki 😉

W cenie jest też pełna personalizacja odnośnie tekstu.  🙂 ale można skorzystać z oferty projektu indywidualnego 🙂 Na stronie jest dużo gotowych wzorów, które są przepiękne, ale ja zdecydowałam się właśnie na ich projekt, który pozwolił mi dostosować grafikę do klimatu naszego wesela.

Krówki w papierku wyglądają naprawdę ekstra i pięknie będą prezentować się przy zastawie dla gości. Próbowałam – są bardzo smaczne, bo wykonywane są ręcznie według tradycyjnej receptury – z prawdziwego, pełnowartościowego mleka. Jeśli szukacie pomysłu na niedrogie podziękowanie dla gości to według mnie to strzał w dziesiątkę!

Sprawdźcie też social media SklepzKrówkami – Facebooka i Instagrama 🙂

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: