Międzynarodowy Dzień Słońca – ale gdzie to słońce?!

Wiosnę oficjalnie mamy od półtora miesiąca, ale za nami jedynie kilka dni ciepłych i słonecznych. Ciężko funkcjonować, kiedy temperatura nie przekracza 10 stopni Celsjusza, a w co drugi dzień pada deszcz. Jak przekazują pewne kalendarze – dziś, 3 maja oprócz święta narodowego mamy Międzynarodowy Dzień Słońca. Może za słabo świętujemy, bo to Słońce coś nie chce wyjść 🙁Przyznam szczerze, że dla mnie ta pogoda jest bardzo uciążliwa. Miałam w planach poruszać się po Warszawie jedynie na rowerze, ale plany, głównie przez deszcz legły w gruzach i zmuszona byłam kupić sobie bilet miesięczny.

To przez pogodę tak rzadko widzicie zdjęcia stylizacji na blogu – chciałoby się już założyć jakiś wiosenny outficik, ale temperatura zmusza nas do noszenia grubych futer… i jak tu być blogerką?!

Czasami jednak pogoda nie pokrzyżuje planów – majóweczka, grill na plaży musi być i mimo, że wszyscy ciepłolubni woleli zostać w domu lub pić piwo w pubie – zebraliśmy się w bardzo kameralnym gronie i uparcie, w ciepłych kurtkach rozpaliliśmy tego grilla.

majówka 2017 grill mem
źródło: Facebook

Wznieśmy toast za Słońce!

A może zbyt mało osób wierzyło, że Majówka będzie słoneczna i nie poszło w nasze ślady? Nadróbmy to! Wznieśmy toast za Słońce i wypijmy tego kielicha czy dwa – może wyjrzy zza chmur?

El Sol po hiszpańsku znaczy słońce, a słońce to życie, optymizm i pozytywna energia. Tam, skąd pochodzą wina El Sol – czyli z Kalifornii, Hiszpanii, Australii, Chile i Włoszech – słońce świeci najmocniej i najcieplej. Dlatego właśnie to słoneczne wino pomogło mi przetrwać mróz na plaży 🙂

Bluzka – Rosegal | Spódniczka – Zaful | Torba – Guess | Kapelusz – Terranova | Okulary – Sinsay

 Ubierz się podobnie:

13 komentarzy

  1. Nawet nie wiedziałam, że był międzynarodowy dzień słońca 🙁 Zazdroszczę grilla, chyba wezmę z Was przykład, bo na ładną pogodę trzeba będzie chyba trochę poczekać…

  2. Też już bardzo chcę tego słońca. Mimo wszystko majowy weekend bez grilla nie mógłby się odbyć! 😉

  3. Nie przepadam za tym winem, ale moje podniebienie jest już stare, to może wiele tłumaczyć 😉

  4. Przydałoby się to słońce.. wiosna w tym roku jest wyjątkowo zimna. 😛 Już tęsknie z upałami <3

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: