Lokówka z Biedronki

“Domowy świat SPA” – to nowa akcja tematyczna Biedronki. W tym tygodniu w ofercie mają lokówki i prostownice za 29,99 zł. Ponad 3 lata temu kupiłam sobie w Biedronce prostownicę do włosów za 20 zł i do tej pory mi służy, dlatego i teraz skusiłam się na lokówkę ceramiczną ze spiralą. Ja naturalne włosy mam lekko kręcone, ale tak na wszystkie strony, że nie nadają się do pokazywania ich, dlatego zazwyczaj prostuję albo karbuję, ale pomyślałam, że taka zmiana z lokami też będzie ciekawa.

wlosy2

Lokówka wykonana porządnie, elegancko, szybko się nagrzewa. Do zakręcenia całych włosów średniej długości wystarczy nie więcej niż 15 minut i można to zrobić samemu bez problemu. Nakłada się końcówkę włosów pod klips, który jest w lokówce, a resztę pasemka należy owijać wokół plastikowej prowadnicy – spirali. Przytrzymać kilka sekund, puścić klips i odwinąć lokówkę.

lok

 

Włosy kręciłam wczoraj i przez noc loki wytrzymały, więc w ciągu dnia też bez problemu powinny wytrzymać.

loosd DSC_8430

Wbrew pozorom tanie artykuły z supermarketów nie są takie złe, nieraz nie płacimy za produkt tylko po prostu za markę. Tyczy się to również innych produktów z Biedronki – na przykład Cola Original produkowana jest przez Hoop Cola – a jest dużo tańsza, a soki Melly przez Hortex. Kosmetyki – na przykład pudry, róże, maskary – produkowane przez popularną firmę Bell, a kremy do rąk za 3 zł – przez Tołpę, która sprzedaje kremy pod swoją marką za 10 zł.

Filmik promujący akcesoria do włosów Biedronki: http://www.biedronka.pl/pl/product,id,5282,name,prostownica-do-wlosow

 

2 komentarze

  1. Pingbacki: Ulubieńcy miesiąca - lipiec 2016 • Ola Brzeska

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: