Krata idealna do świątecznej stylizacji

Święta już dosłownie lada moment i to już ostatnia chwila, by przygotować wigilijną stylizację. Ja w tym roku zdecydowanie stawiam na czerwienie i kratę, bo sprawdzą się również w pozostałe dni w roku, a według mnie są mega świąteczne!

Wygrzebana z szafy sukienka w kratę

U jednej z influencerek na Instagramie zobaczyłam super świąteczne zdjęcie w przepięknej spódnicy w kratę. Od razu zapaliła mi się lampka – przecież ja mam bardzo podobną sukienkę. Zresztą widzieliście ją już na blogu, blisko 4 lata temu. Nosiłam ją swego czasu bardzo często, szczególnie na takie uroczystości rodzinne. No i miałam wrażenie, że już trochę jest “wyeksploatowana” pod tym względem 😀 Ale nie nosiłam jej już dosyć dawno i myślę, że znowu się do niej przekonuję! Zobaczyłam też, jak wiele jest możliwości by ją nosić – zupełnie inne i nowe pomysły, niż miałam te kilka lat temu.

Milutkie futerko i skórzana kurtka

Ramoneska zawsze mi świetnie pasowała do tej sukienki. Ale tym razem postanowiłam nadać stylizacji nieco bardziej zimowego charakteru i z pewnością robi je czarna futrzana kamizelka założona na wierzch. W sumie nie musi być czarna – sprawdziłaby się też taka w innym kolorze, nawet biała!

Dzięki dopasowanej skórzanej kurtce, sukienka wygląda teraz właśnie jak dłuższa spódnica. Ale już zdejmując ją, będąc w domu, mamy fajną, dziewczęcą stylizację – sukienkę w kratę z kołnierzykiem.

Kozaki za kolano

Przyległe kozaki sprawdzą się idealnie, jeśli chcemy, by stylizacja była bardziej kobieca. Natomiast sprawdzą się tu też świetnie buty na innym obcasie – szpilki, botki albo kozaki na nieco cieńszym obcasie. Tak naprawdę wybór należy do nas. Ja wybrałam takie, buty, które już miałam, ale w mojej głowie widzę naprawdę sporo możliwości!

Sukienka – L’attore (podobna tutaj) | Ramoneska – Zaful (podobna tutaj)
Kamizelka – Zaful (podobna tutaj) | Beret – Carrefour (podobny tutaj)
Buty – Altercore

3 komentarze

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: