Koncertowe rockowe instaplansze na Insta Stories!

O koncertach i festiwalach na razie możemy tylko pomarzyć, ale nie szkodzi powspominać. Do tego świetnie nadadzą się plansze na Instagram Stories, które można uzupełnić na Instagramie i udostępnić w swojej realcji. Są to swoiste czalendże czy Q&A, które zaangażują naszych odbiorców i sprawią nam niesamowitą frajdę. Zobaczcie ponad 10 plansz gotowych do udostępnienia!

To czy to?

Klasyczna plansza, w której musicie wybrać jeden z dwóch zespołów, na którego koncert byście poszli. Pytanie czy potraficie podjąć decyzję? 😀

POBIERZ

POBIERZ

Koncertowe bingo

Zaznaczajcie, czego doświadczyliście i wrzućcie na swoje Insta Stories. Nie zapomnijcie opublikować też pustej planszy lub odesłania do mnie, by inni mogli dołączyć do zabawy!

POBIERZ

POBIERZ

POBIERZ

Q&A z koncertów

Fajnie czasem sobie zrobić “rachunek sumienia”, taki wiecie – koncertowy. Zobaczcie moje propozycje planszy, które powinniście wypełnić!

POBIERZ

POBIERZ

POBIERZ

Emoji challenge

Użyj gifów udostępnianych przez Instagram i uzupełnij puste pola!

POBIERZ

POBIERZ

Jak zrobić własną planszę?

Ja stworzyłam te plansze z potrzeby większej personalizacji. Dotychczas nie widziałam tego typu koncertowych plansz, więc zrobiłam kilka swoich. Pomogła mi w tym aplikacja Canva.com. Jest darmowa, dostępna w przeglądarce albo do pobrania w formie aplikacji na telefon. Ogromnym plusem jest to, że jest tam wiele gotowych szablonów i wzorów do różnych grafik – nie tylko plansz, ale też plakatów, zaproszeń, bannerów. Mogą posłużyć do przerobienia na swoje potrzeby albo do inspiracji i dalszego wykonania w programie graficznym. Nie korzystam często z Canvy, ale przy Instaplanszach mi bardzo pomogła!

Bonus – koncertowa maska AR na Instagramie

Dodatkowo zrobiłam sama koncertowy efekt na Instagram! Dzięki niej możecie wylosować sobie zespół, na którego koncert powinniście iść! Taki challenge 🙂 Klikając w ten link przeniesie Was do efektu na Instagramie.

Zachęcam też do dodawania w komentarzach pomysłów na kolejne instaplansze oraz na efekty na Instagram 😀

2 komentarze

    • spoko, mi odwołali z 5 koncertów, w tym dwa za granicą i oczywiscie festiwale 😛 łączę się w bólu

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: