Kobieca sukienka w kwiaty w stylu alternatywnym?

Pomyśleć, że suknia w kwiaty to raczej strój dla prawdziwej damy, kobiety eleganckiej. Ale zawsze powtarzam – odpowiednie dodatki mogą całkowicie zmienić cały outfit. Dzięki temu ze zwykłej stylizacji możemy zrobić rockowy look idealny na każdą okazję!

Sukienka-zagadka

Powiem Wam, że sukienka z Zaful dla mnie była kompletnym zaskoczeniem. Nie wiedziałam, jak ją nosić! Była jakby “otwarta”, owszem – miała troczki, ale jak je zawiązać – tego nie mogłam odgadnąć. Zagadkę rozwiązała moja babcia, która jak zwykle w takich sprawach jest niezawodna! Sukienkę przyniosłam do niej, żeby mi ją jakoś przerobiła, no bo nosić się jej nie dało, ale okazało się, że pod pachą są malutkie dziurki, przez które przeciąga się owe troczki i wiąże sukienkę na kokardkę albo co tam się chce. >> Bezpośredni link do sukienki

Ta sukienka to całkiem spoko opcja! Sukienka dzięki temu nada się też na plażę, jako narzutka na kostium, ja tym razem założyłam ją jako codzienna stylizacja w połączeniu z masywnymi sandałami, melonikiem (a jakże!) i plecakiem w stylu vintage.

Zdjęcia: Mikołaj Czaja Czajkowski

Sukienka – Zaful | Plecak – Michael Kors | Sandały – Pull&Bear | Kapelusz – Terranova | Okulary – Sinsay

Ubierz się podobnie:


INSTAGRAM | FACEBOOK

1 komentarz

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: