Czas na Halloween! Mroczne akcesoria z sieciówek

Mamy październik, więc do Halloween coraz bliżej! Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać! Ku mojej uciesze, już z końcem września w sieciówkach można było się natknąć na świetne stroje i akcesoria halloweenowe. I to na tych dodatkach chciałabym się skupić w dzisiejszym wpisie – bo to one mogą zrobić całą stylizację!

Czy Halloween jest OK?

Czas Halloween to dla mnie, zaraz po świętach Bożego Narodzenia, ulubiony czas w roku. Oprócz tego, że w sklepach kupimy mnóstwo fajnych ciuchów i dodatków, panuje ten jesienny klimat…. No jak tego nie lubić! Uwielbiam też tę całą “festyniarską” otoczkę – podobnie jak przy świętach.

Poza tym, zaraz po Halloween jest Wszystkich Świętych, które dla mnie jest też ciekawym świętem. Wspominamy bliskich, którzy odeszli, rozmawiamy o nich, przypominamy sobie śmieszne sytuacje z ich życia, czujemy tęsknotę za zmarłymi, ale w ten jeden dzień można poczuć, że jest się z nimi… Na cmentarzu zapalamy lampkę, spotykamy znajomych z lat szkolnych, którzy też odwiedzają groby bliskich – to jest według mnie całkiem pozytywne święto. Może to dziwne, ale lubię je.

Jakie akcesoria do stroju na Halloween?

Dodatków jest multum – najfajniejsze chyba dla mnie są opaski i różne akcesoria na głowę. Dzięki nim będziemy na pewno super wyglądać! Ja już mam upatrzonych kilka, bo w halloweenowym sezonie warto zaopatrzyć się w fajne rzeczy i potem chodzić w nich na co dzień 😉 >> Zobacz jak wykorzystać halloweenowy strój w ciągu roku

Gdzie kupić halloweenowe rzeczy?

Tego naprawdę jest dużo. Teraz dopiero zaczynają się halloweenowe kolekcje, ale w połowie października będzie tego mnóstwo! Póki co natknęłam się na takie rzeczy w H&M, TK Maxx, New Look, Sinsay, Claire’s, Undiz, czy Flying Tiger Copenhagen. Można tam kupić zarówno akcesoria, jak i ciuchy, bieliznę, czy kosmetyki! Wszystkie z tych produktów możecie kupić online – wystarczy, że w wyszukiwarkę sklepu wpiszecie “Halloween” – wyskoczy tego naprawdę sporo! A jeśli potrzebujecie na już – polecam przejść się po galerii handlowej 🙂 >> Halloweenowy outfit z H&M

Dajcie znać, jak gdzieś jeszcze natknęliście się na fajne halloweenowe rzeczy! Potrzebuję zrobić zapasy na cały rok 😉 🎃

Zobacz także:

 

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: