Czy wszystko gra? Sprawdź, czy jesteś zdrowa!

Czy czasem martwicie się o Wasze zdrowie? Nawet jeśli – to często wydaje się to skomplikowane, trzeba się zapisać, odczekać swoje w kolejce, poświęcić czas, by odwiedzić tego lekarza. Z pomocą przychodzi tutaj kampania profilaktyczna Czy wszystko gra?, zainicjowana z myślą o wsparciu ludzi aktywnych na różnych frontach życia. Zachęcam do przeczytania artykułu i dowiedzenia się więcej!

Ciekawa inicjatywa z myślą o naszym zdrowiu

Inicjatywa została podjęta przez ogólnopolską sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA ma na celu podniesienie poziomu świadomości znaczenia profilaktycznych badań laboratoryjnych dla zdrowego i spokojnego przechodzenia przez różne okresy aktywnego życia: rozwój zawodowy, opieka nad rodziną, praca z samym sobą.

Co prawda nasz organizm jest najbardziej wydajny gdy jesteśmy młodzi, jednak brak równowagi pomiędzy pracą, obowiązkami a regeneracją może skutkować alarmem ze stron naszego ciała. Nic tak nie pokazuje stanu faktycznego jak badania – wątroba, nerki, układ krążenia, poziomy hormonów, serologia infekcji są naturalnymi informatorami na temat naszego zdrowia. Warto znaleźć chwilę i sprawdzić czy wszystko gra. – zachęca Danuta Kozłowska,  dyrektor ds. medycznych w sieci DIAGNOSTYKA

Kampania podzielona jest na dwie części – ta dla kobiet zaczęła się już 8 marca, a dla mężczyzn rozpocznie się jesienią. Aktualnie, w obniżonej o połowę cenie można wykonać pakiet ogólnych badań przesiewowych (OGÓLNIE KOBIECY) oraz pakiet specjalistycznych badań genetycznych (SZCZEGÓLNIE KOBIECY), sprawdzający możliwość wystąpienia nowotworów.

Kampania wiosenna potrwa do 31 maja, badania z obydwu pakietów będzie można realizować do końca czerwca.

Pakiet “Ogólnie Kobiecy”

W ramach tego pakietu mamy 15 badań profilaktycznych: morfologia krwi (całościowa analiza wszystkich rodzajów komórek krwi, służąca do oceny ogólnego stanu zdrowia i stanowiąca podstawę rozpoznania wielu chorób; wyniki badań krwi – dowiedz się więcej), OB, CRP, fibrynogen, D-dimer ilościowo, lipidogram, glukoza, ALT, GGTP, kreatynina, kwas moczowy, magnez, TSH, CA 125, CA 15-3.

W okresie pierwszego etapu kampanii PAKIET OGÓLNY (przesiewowy) jest oferowany w cenie 99 PLN.

Pakiet “Szczególnie Kobiecy”

Jest to specjalistyczny pakiet badań genetycznych ukierunkowanych na profilaktykę nowotworów, w szczególności piersi oraz jajnika. Badania te zaleca się osobom zarówno zdrowym, jak i chorym lub po przebytej chorobie. W skład pakietu wchodzą dwa badania, które identyfikują potencjalne mutacje w genie BRCA. Gen BRCA koduje białka naprawcze DNA, utrata ich funkcji  może powodować rozwój nowotworów.

Z PAKIETU SPECJALISTYCZNEGO (genetycznego) zawierającego badania BRCA1 i BRCA2 możemy skorzystać w cenie 299 PLN.

Badania za pół ceny

Badanie ogólnie kobiecy to koszt 243 złotych, a szczególnie kobiecy – 550 złotych. Podczas trwania kampanii możemy skorzystać z bonu, który obniża cenę badania o około 50%! Żeby to zrobić, należy wypełnić formularz TUTAJ. 

Jeszcze Was nie przekonałam? Spośród osób biorących udział w akcji zostaną rozlosowane nagrody: Pakiet “Luksusowe odmłodzenie” dla 2 osób w Słoneczny Zdrój Hotel, 5x Pakiet “Detoks w SPA” dla 2 osób w Słoneczny Zdrój Hotel, 3 vouchery uprawniające do udziału w “Pikniku pod skrzydłami Wiedeńczyka”.

Myślę, że warto zrobić takie badania. Koszt nie jest duży, możemy się dowiedzieć ciekawych rzeczy o swoim zdrowiu, a być może uratować swoje życie. Zachęcam chociaż do sprawdzenia strony kampaniiA jesienią – edycja dla mężczyzn!

INSTAGRAM | FACEBOOK

Wpis sponsorowany

17 komentarzy

  1. wow, świetny wpis! bardzo przydatny! jako kobieta – na pewno wykorzystam. cykliczne badania są bardzo istotne, nie ma przecież nic ważniejszego i cenniejszego niż zdrowie 🙂

  2. Iwona Siekierska Odpowiedz

    Badam się regularnie , bo nie lubię żyć w nieświadomości. Jeśli mam być chora, chce mieć szansę- na normalne życie

  3. Cieszę się na tego typu wartościowe akcje !Często słyszę „nie robię badań, bo nie mam czasu” co za absurd.. Dzięki Tobie wzrasta poziom wiedzy dotyczący tak ważnego tematu jak zdrowie ❤

  4. Dzięki za przypomnienie 🙂 Niestety w naszym codziennym zabieganiu czasem się zapomina o badaniach, bo jest tysiąc ważniejszych rzeczy. A przecież bez zdrowia wszystko przestaje być istotne.

  5. Świetnie, że są organizowane takie akcje!Popieram profilaktykę całym sercem. Sama regularnie robię badania i już nie raz pomogły mi odkryć chorobę jeszcze zanim było za późno.

  6. Świetna akcja. Poszukam czy w mojej okolicy da sie zrobić takie badania w rozsądnej cenie

  7. Ciekawe rozwiązanie – bon 50% taniej i dodatkowe prezenty – mam nadzieję, że na te badania zgłosi się masę kobiet. Warto to zrobić, chociażby dla samej siebie.

  8. Pingbacki: Powody dlaczego warto pić kawę. Zobacz co dobrego daje kawa

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: