Gdzie kupić świąteczny sweter w 2016?

Możecie się dziwić, że to już, ale tak naprawdę lokale już pod koniec października były ozdobione w klimacie świątecznym, a sklepy dawno już wprowadziły świąteczne kolekcje. Dlatego specjalnie dla Was postanowiłam przejrzeć ich asortyment i wybrać najfajniejsze swetry świąteczne!

Ja mam kilka swetrów z poprzednich lat, ale i w tym roku pewnie w jakiś się zaopatrzę. Około miesiąc temu kupiłyśmy z mamą dwa fajne sweterki w lumpeksie, za kilkanaście złotych, więc tam też możecie szukać 🙂 Ale teraz biorę pod lupę sieciówki, bo to tam możecie pójść i od ręki kupić taki sweter. Jeśli chcecie być w posiadaniu takiego – radzę Wam już teraz kupić, bo później może być z tym kłopot. Choć zawsze po świętach można jeszcze kupić sweterki świąteczne za pół ceny i mieć na następny rok (ja tak raz zrobiłam )

DSC_8195

Świąteczne sweterki – obciach?

Możecie gadać, że to wsiurstwo i obciach, ale dla takich świątecznych freaków jak ja to prawdziwa gratka! Dzięki sweterkowi można już wcześniej czuć święta i zarażać magią świąt innych! Poza tym takie swetry są zazwyczaj milutkie i cieplutkie, więc sprawdzają się na zimowe dni! A jak przyjemnie pojawić się na śniadaniu w Boże Narodzenie w takim przyjemnym sweterku! Tym, którzy się wahają nad kupnem (“po co mi sweter na jeden dzień” ) – mogę powiedzieć tylko: KUPUJCIE!

3

Inspiracje

1 2 3

Gdzie kupić?

house

House, 79-99 zł

himhmprod hm

H&M, 59-99 zł

224-8737

F&F (Tesco) – 94 zł

swiateczny1

New Look, ok. 50 zł

terranova

Terranova, 69 zł

sportsdirect

Sportsdirect.com, 81 zł

forever-21

Forever 21, ok. 100 zł

sinsay

Sinsay, 79,99 zł

swiateczny1

Pull&Bear, 119 zł

A Wy? Macie już swój świąteczny sweterek? 🙂

zBLOGowani.pl

9 komentarzy

  1. ciekawe słowo “wsiurstwo”. Swoją drogą ja zawsze kupuję dla całej rodzinki w Tesco do świątecznych śmiesznych zdjęć.

  2. Świąteczny sweter nieodmiennie kojarzy mi się z Colinem Firthem i Bridget Jones 😉
    Kiedyś to był obciach, teraz sama bym sobie taki kupiła 😉

  3. Nie lubię takich sweterków, u dzieci jeszcze przejdą ale dorosła osoba wygląda w takim komicznie. Poza tym są niepraktyczne, bo właściwie można je nosić tylko kilka dni w roku 😉

  4. Pingbacki: Gdzie kupić świąteczne sukienki, swetry, koszule, akcesoria? 2017

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: