Gdzie i jak kupować perfumy? Poznajcie wyszukiwarkę Perfumomaniak

Bardzo często zdarza się, że mamy swój ulubiony, upatrzony zapach perfum. Najprościej jest iść do sklepu i kupić dokładnie tę samą buteleczkę co poprzednio. Albo zamówić pierwsze znalezione online. Ale takie rozwiązania nie zawsze się sprawdzają, bo są albo drogie, albo nie mamy gwarancji, że to oryginał. Dlatego na pomoc przychodzą nam porównywarki cen perfum.

Po co nam porównywarki cen perfum?

Na tego typu portalach łatwo jest znaleźć ulubiony zapach. Wpisujemy markę i wyskakuje nam X różnych stron, na których można zamówić dany produkt. Takie miejsca online są potrzebne, bo w internecie znajduje się mnóstwo stron, które sprzedają po prostu podróbki perfum. Tak jak wspomniałam wyżej – zazwyczaj idzie się do drogerii i kupuje perfumy po regularnej, drogiej cenie. Te osoby, które chcą oszczędzić, kupią najtańsze znalezione online, a te często okazują się być podróbkami. Dlatego porównywarki cen pozwalają nam znaleźć w wygodny sposób ulubiony zapach za najniższą cenę z gwarancją tego, że produkt będzie oryginalny.

Z jakiej wyszukiwarki perfum korzystać?

Na polskim rynku nie ma zbyt wiele stron z porównywarką perfum. Ja sprawdziłam Perfumomaniak.pl i jest to chyba najbardziej intuicyjna tego typu stronka. Przeszukuje sprawdzone i wiarygodne perfumerie, potwierdzone przez społeczność “perfumomaniaków” na grupach facebookowych i forach. Są to osoby, które znają się na perfumach i potrafią odróżnić podróbkę od oryginału (ja im ufam!) i chętnie opiniują dane sklepy i produkty.

Co daje wyszukiwanie przez Perfumomaniak?

Tak jak wspomniałam, wyszukiwarka Perfumomaniak jest dosyć łatwa w obsłudze. Wystarczy wpisać nazwę ulubionych perfum i wyskakują nam produkty z różnych sklepów online. Przy każdej ofercie widać również cenę za mililitry (ml), łatwo więc porównać, którą pojemność najbardziej opłaca się kupić. Przy wyszukiwaniu mamy też podgląd na aktualnie działające kody rabatowe :). No i po wyświetleniu wyników można sortować produkty np. według ceny – najwyższej/najniższej. Możemy też wyszukać więcej niż jeden produkt naraz.

Rejestracja zajmuje kilka sekund (ale żeby korzystać z podstawowych funkcji portalu nie trzeba się rejestrować!). Natomiast posiadanie konta daje nam pewne możliwości.

W swoim profilu możemy też dodać sobie powiadomienia odnośnie ulubionych zapachów i w momencie, gdy cena spadnie poniżej tej ustawionej przez nas – otrzymujemy alert. Można więc kupić perfumy w najbardziej korzystnej cenie!

Dla przykładu, moje ulubione perfumy Cacharel – Amor Amor znalazłam na portalu za 79 złotych (30 ml), gdzie w popularnych drogeriach w galeriach handlowych kupimy taką samą pojemność za minimum 120 złotych!

A czy Wam udało się upolować ulubione perfumy w niższej niż zazwyczaj cenie?”

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: