Ale ze mnie fanka Iron Maiden…

Czy spotkaliście się kiedyś z osobą, która kupiła koszulkę znanego zespołu i nie wiedziała nawet co to za zespół? Powiem Wam szczerze, że fanką Iron Maiden nie jestem. Ale kilka ich rzeczy w kolekcji mam.

🇬🇧

Mówiło się, hejtowało, że ludzie kupują koszulki zespołów w sieciówkach nawet nie wiedząc, że to koszulki zespołów. Ale w sumie to nie wiem, czy to prawda. Przecież te, których rzeczy faktycznie są w sklepach to kapele zasłużone, takie które każdy zna – no bo nie ukrywajmy, będąc ultra fanem rocka wciąż wiesz kto to jest np. Madonna albo Michael Jackson. Taka zwykła osoba wchodzi do sklepu i widzi koszulkę Iron Maiden – wie, że to koszulka jakiegoś zespołu. Poza tym fanka popu nie założy t-shirtu z jakimś “diabłem” jak to moja babcia by powiedziała.

Nie jestem fanką Iron Maiden

Na moim blogu pewnie widzieliście już niejedną stylizację z koszulką Iron Maiden. Dobra – znam ich i słucham, ale podobają mi się może 3-4 piosenki. Za to mój chłopak jest ich psycho fanem – jego szafa składa się przynajmniej w 50% z ubrań z logo zespołu, na koncertach był już setki razy, ma wszystkie płyty i wie o nich wszystko. I tak – chcąc nie chcąc – stałam się fanką Iron Maiden. Ale to idzie też w drugą stronę – on przeze mnie słucha takich zespołów jak Green Day, My Chemical Romance i Billy Talent. Nie ma wyjścia niestety 🙁 Poza tym jest wiele kapel, które obydwoje lubimy i razem chodzimy na ich koncerty. A na Iron Maiden też bym kiedyś poszła!

Poza tym w szafie mam na przykład rzeczy Star Wars, ale fanką też jestem “z przymusu” – podobały mi się pierwsze trzy filmy, te najstarsze. Ale tak ogólnie – jeśli już jakiś merch – to tylko to, co lubię, choć ostatnio ograniczam się do kupowania takich rzeczy. Tę t-shirtową sukienkę Ironów kupiłam w H&M, bo mi się spodobała i będę ją nosić (teraz jest na wyprzedaży za pół ceny, po 30 złotych – polecam!). A jak ktoś spyta mnie o dyskografię zespołu – myślę, że dam radę wymienić 😂

Zdjęcia wykonane podczas warsztatów działu foto Uniwerek.tv (Mikołaj Czajkowski, Adrianna Żołdak, Stanisław Rządzki, Dominik Idzikowski)

Sukienka – H&M | Buty – Demonia | Rajstopy – Rosegal | Kurtka – second hand/diy | Okulary – Sinsay | Torebka – Allegro

Ubierz się podobnie


A Wy jakie macie o tym zdanie? Gardzicie ludźmi, którzy noszą koszulki i nie mają pojęcia o zespole, czy przechodzicie obok tego obojętnie? Przyznam, że mi to kiedyś przeszkadzało, kiedy przynależałam do różnych fanklubów, teraz mi to wisi.

INSTAGRAM | FACEBOOK

English version on the next page 🇬🇧

1 komentarz

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: