4 atrakcje na jesienne dni, które możesz zapewnić sobie w domu!

Nie okłamujmy się – lato się już powoli kończy, a pogoda na zewnątrz coraz bardziej przypomina tą jesienną. Ja zawsze w takie dni wolę zostać w domu, pod kocykiem z gorącą herbatką. Moje wieczory jesienią i zimą to zazwyczaj oglądanie seriali do późna albo czytanie książek. Ale ile można! Czasami ma się ochotę zrobić coś ciekawszego. Zobaczcie moje pomysły na fajne atrakcje bez wychodzenia z domu.

Zrób to sam_a w domu!

Już mam za sobą robienie mydełek i świeczek w domu, ale narobiłam sobie ich już tyle, że nie wiem, kiedy zdołam je wykorzystać 😅 A na Prezentmarzen.com znalazłam ciekawą kategorię voucherów do wykorzystania bez wychodzenia z domu. Serwis umożliwia zakup bonów prezentowych wiele przeróżnych atrakcji. Osobiście korzystałam też wielokrotnie i również obdarowywałam bliskich takimi voucherami. Jest to świetna opcja, bo jak wiadomo – wspomnienia to najpiękniejszy prezent. Natomiast w obecnych czasach nie wszystkie atrakcje są dostępne i wydaje mi się, że taki prezent do zrealizowania w domu może być teraz najbezpieczniejszą, a zarazem bardzo ciekawą opcją!

Las w słoiku DIY

Lasy w słoiku to krzyk wnętrzarskiej mody w ostatnich latach. Mi marzy się posiadanie takiego w domu, dlatego mocno zainteresował mnie voucher na zestaw do stworzenia własnego lasu w słoiku w domu. Jest on sporo tańszy niż gotowy słoik z lasem do kupienia, a dodatkowo mamy satysfakcje ze zrobienia go w domu. Kurier przywozi pełen zestaw produktów niezbędnych do jego stworzenia – m.in. ziemię, keramzyt, mech, roślinki no i słój! Możemy też wybierać spośród różnych kombinacji roślinkowych. Przyznam, że na zdjęciach te słoiki wyglądają obłędnie i myślę, że to może być niezły fun na jesienny wieczór.

źródło: prezentmarzen.com

Kurs makramy

Podobnie jak lasy w słoiku, makramy to teraz hit wśród wszystkich miłośniczek i miłośników boho. Na Prezentmarzeń również znajdziemy kurs makramy online. Dzięki takiemu e-szkoleniu można nauczyć się od zera jak tworzyć makramowe cuda – kwietniki, dekoracje ścienne czy nawet biżuterię! Myślę, że mi przydałby się taki kurs, bo po kilku próbach zrobienia jej samemu, bez żadnej wiedzy – poddałam się.

Projekt własnej torebki

Sama nigdy nie potrafiłabym zaprojektować własnego ubrania czy dodatku. Myślę, że niewiele osób to umie – dlatego prezent “projekt własnej torebkiwydaje się być super! W specjalnym kreatorze tworzymy sobie własną torebkę, którą potem możemy otrzymać! Jest to super opcja dla każdego – można mieć niezłą zabawę podczas tworzenia produktu, a jeśli brak weny – można też wybrać spośród gotowych wzorów. Przyznajcie – te torebki wyglądają obłędnie!

źródło: prezentmarzen.com

Degustacja wina z sommelierem… w Twoim domu!

Czyż jesienny wieczór z winem nie brzmi idealnie? Z tym voucherem otrzymujecie kurierem zestaw 4 win różnego rodzaju, a następnie podczas spotkania online następuje ich degustacja, podczas której sommelier opowie o trunku i odpowie na nurtujące pytania.

Dajcie koniecznie znać, z jakich atrakcji najchętniej skorzystalibyście Wy!

Leave A Reply

Navigate
%d bloggers like this: