Test kultowej odżywki JANTAR

Jakieś dwa tygodnie temu w moje ręce wpadła odżywka Jantar z wyciągiem z bursztynu. Miałam już kiedyś styczność z kosmetykami od Farmony i byłam bardzo zadowolona. Słyszałam też, że bursztynowe odżywki są bardzo skuteczne jeśli chodzi o zniszczone włosy. Jak jest naprawdę? Przekonajcie się!

dsc_3879

Ten produkt, który dostałam jest odżywką z wyciągiem z bursztynu do skóry głowy i włosów zniszczonych, ale też podatnych na wypadanie. Jest to więc idealne rozwiązanie dla mnie – przez częste farbowanie, rozjaśnianie, prostowanie moje włosy są bardzo zniszczone.

Odżywka Jantar  oparta jest na sprawdzonej, niezmienionej od lat recepturze. To owoc długich tradycji wykorzystywania niezwykłych właściwości bursztynu. – czytamy na opakowaniu

dsc_3874

Polski bursztyn jako lek na włosy?

Bursztyn pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy oraz chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Ponadto w składzie jest jeszcze trichogen, który stymuluje wzrost i przedłuża cykl życia włosa; witaminy A, E i F regenerujące i odbudowujące strukturę włosa; polyplant hair, który wzmacnia słabe włosy i ogranicza ich wypadanie oraz d-panteneol.

dsc_3865

Rewolucyjne opakowanie

Być może znacie już ten produkt – wcześniej znany jako wcierka, w innej butelce, teraz ze specjalnym aplikatorem w sprayu, który ułatwia aplikacje u nasad włosów. Wystarczy zdjąć zatyczkę, rozpylić preparat na włosach przy skórze głowy, a następnie wmasować. Aplikator jest zdecydowanie znacznie wygodniejszy, niż te zwykłe „psiukacze”. To jest według mnie ogromny plus, nie spotkałam się jeszcze z takim dozownikiem.

dsc_3863dsc_3875

Moja opinia

Jestem zdecydowanie na tak! Odżywka kosztuje nie więcej niż 15 złotych, można ją kupić w każdej drogerii, markecie, nawet w Biedronce! Opakowanie 100 ml jest bardzo wydajne – testuję już od dwóch tygodni, a płynu ubyło na jeden palec. Ponadto zdecydowanie zauważyłam zmianę. Moje włosy są teraz bardzo miękkie, co mi się bardzo podoba, bo zazwyczaj miałam okropne siano na głowie. Czy są gęstsze – trudno mi określić, bo włosy i tak mam naturalnie gęste.

dsc_6373

Zapach odżywki jest dość naturalny, ziołowy, więc nie będzie nam „pachnił” włosów, ale też nie jest jakiś bardzo drażniący. Jednak, jeśli miałabym się zastanawiać przy następnych zakupach, jaką odżywkę w sprayu wybrać – zdecydowanie postawiłabym na tą Jantar! Korzystałam już z wielu w podobnych cenach, ale one jedynie nadawały ładny zapach włosom – a tutaj efekt jest bardzo zadowalający!

dsc_3877

Zachęcam Was też do udzielania się w komentarzach – już za tydzień rusza konkurs Jantar, więc odpowiadajcie pod tym wpisem na pytanie konkursowe „Moja przemiana z Jantar…”! Szczegóły podam po 26 października, ale już teraz możecie pisać swoje historie!

Dodaj komentarz

Navigate
%d bloggers like this: