Farbowanie włosów tonerem La Riche Directions

Ostatnio testowałam pianki do włosów Venita, teraz postanowiłam zafarbować sobie włosy na różowo tonerem La Riche Directions. Zajrzyjcie dalej, by zobaczyć, czy było warto.

Farbowanie na pewno należy do trudniejszych niż pianką. Użyłam do tego silikonowych pędzli z Tigera, ale i tak było to ciężkie. Plusem było to, że nie trzeba było nic mieszać – toner po otwarciu był gotowy do użycia.

Obejrzyjcie filmik i zobaczcie, jaki był efekt.

Filmik nagrywałam chyba tydzień temu i niestety farba już się całkowicie zmyła. Po pierwszym umyciu głowy, kolor był już praktycznie niewidoczny, podczas gdy po farbowaniu pianką o podobnym kolorze, zmył się on dopiero całkowicie po 3-4 myciach.

Myślę, że to był pierwszy i ostatni raz, gdy użyłam toneru do farbowania włosów. Kosztował około 25 złotych i miał być trwalszy od pianki, ale niestety mnie zawiódł 🙁 Być może zaważyło na tym to, że użyłam tylko jednego pojemniczka oraz to, że farbę nakładałam na jeszcze zielonkawe włosy. Tak czy siak, nie jestem zadowolona. Test zakończony porażką 😖

 

7 komentarzy

 1. Wydaje mi się, że źle go nałożyłaś. W opisie producenta jest napisane żeby wczesywać toner we włosy aż do uzyskania piany, a Ty chyba tego nie zrobiłaś 😛 Pozdrawiam 🙂

 2. Pingbacki: Toner Venita Cream - farbowanie włosów tonerem • Ola Brzeska

 3. Po pierwsze – nakłada się go na rozjaśnione włosy, po drugie – ma się pienić… I trzyma się go jak najdłużej… Szkoda, że wydałaś negatywną opinię świetnemu produktowi tylko dlatego, bo źle go użyłaś.

  • Staram się nie wydawac negatywnych opinii, a znajdować zarówno plusy i minusy produktu. Tu wspomniałam że prawdopodobnie ma wpływ na to to że miałam zielone włosy jako bazę. Poza tym w instrukcji producenta nie znalazłam tych informacji o których mówisz – o spienieniu, tu więc jest błąd producenta.
   Toner trzymałam ponad pół godziny, myślę że to wystarczający czas. Poza tym farbowalam tym tonerem ale innymi kolorami na naturalne, ciemnobrazowe włosy i efekt był nawet lepszy niż tutaj. Być może to wina właśnie tego koloru.

  • Ja nigdy nie daję negatywnych opinii produktom, staram się znajdować ich dobre i złe strony, tak jak w powyższej recenzji 🙂 A blog mam po to, by wyrażać swoje opinie – przecież napisałam, że to że nie jestem zadowolona mogło być spowodowane tym, że nie miałam białych, a zielone włosy. Inne produkty do farbowania sobie z nimi radzą, a ten akurat nie, dlatego nie byłam zadowolona.

 4. Różowy Ci nie wyszedł ponieważ różowy wychodzi tylko i wyłącznie na wlosach rozjadnionych na biało. Po co robić filmik o tonowaniu skoro nawet nie znasz jego podstawowych zasad?
  Twój poprzedni kolor tonera to chyba jedyny który jako tako jeszcze łapie włosy ciemniejsze.

Dodaj komentarz

Navigate
%d bloggers like this: